Kategórie

Najpredávanješie produkty

Výrobcovia

Spoločnosť Kama Interiér s.r.o., bola založená v roku 2013, jej predchodkyňou bola firma Marcel Kajan - Kama Interiér, ktorá pôsobila ako fyzická osoba od roku 2009.

Pohybujeme sa prevažne v oblasti výroby a predaja kuchynského nábytku, kúpeľňového nábytku, nábytku vyrábaného na mieru, výrobou vstavaných skríň a šatníkov, predajom doplnkov do domácnosti, ako sú napríklad konferenčné stolíky, police z ohýbaného skla a mnoho iných výrobkov. Viac informácií nájdete na stránke www.kamainterier.sk.

Na prelome rokov 2013/2014 doplňujeme svoje služby o internetový obchod / e-shop s názvom kamashop.sk, ktorý sa zameriava prevažne na vybavenie kuchynských liniek a doplnkov do domácností.

Prelom rokov 2014/2015 priniesol isté zmeny v ponúkanom sortimente. Na základe skúseností z predchádzajúceho roku sme pretransformovali ponuku sortimentu, zúžili ale zároveň rozšírili ponúkaný sortiment so zameraním na Parkety, Bytové doplnky a Spotrebiče.

V Marci 2015 bol náš eshop kamashop.sk úspešne certifikovaný a zároveň sa nami ponúkaný sortiment zaradil do ponuky renomovaného vyhľadávača Heureka.sk.

V marci 2016 na dopyt a požiadavky našich zákazníkov otvárame pre vás našu prvú vzorkovú predajňu "showroom" Centrum Dverí a Parkiet. Zameranú na široký sortiment dverí, parkiet a doplnkov renomovaných značiek, ako sú napríklad PORTA DOORS, VOSTER, EGGER, TULIP a mnoho iných. Zároveň pre vás spúšťame novú internetovú stránku www.centrumdveriaparkiet.sk, kde nájdete už spomínaný sortiment.

Predajňa

Dovolte mi prosím, pozvať vás do našej predajne v Senci na Kalinčiakovej ulici 48. Vopred vám ďakujem za vašu návštevu.

S pozdravom Marcel Kajan, konateľ spoločnosti Kama Interiér s.r.o..